Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 26 évesen miért akarok meghalni?

26 évesen miért akarok meghalni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, egyedül élek. Van egy friss párkapcsolatom, viszonylag jól fizető munkám (kopp kopp), egy öreg autóm.

Élnek a szüleim, van családom.

Mégsem tudok boldog lenni, és (hívő vagyok, na nem elvakultan) hetek óta azért imádkozok Istenhez, illetve teszem fel a kérdéseimet, hogy "miért vagyok még életben?" "miért nem szólítasz magadhoz?" "mi a szerepem még az életemben?"

Nem tudok hinni a boldogságban, az emberségben, az önzetlenségben. Pesszimista vagyok, mindig mindennek csak a rossz oldalát látom.

A barátnőm egyedül a pesszimizmusomról tud.

A szüleim, családom, barátaim semmiről. Boldognak, kiegyensúlyozottnak mutatom magam, hiszen egy gyerek vagyok, egyszerűen nem törhetek össze előttük, hiszen egész biztos, hogy magukat okolnák érte. A lehetőségekhez képest megadták amit tudtak mindig.

Képes vagyok a lelki fájdalmamtól a nap bármelyik szakában sírva fakadni, könnyezni a nyomoromon, miközben tulajdonképp mások ezerszer cserélnének velem.

Egyszer voltam pszichológusnál, vázoltam körülbelüli tekintetben a látásmódom: elképedt, hogy lehet ilyen világnézettel élni? és hogy szerinte ettől sokkal sokkal jobb azért a helyzet...



2017. szept. 12. 10:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

írjál már akkor tényleges megoltást!

mindenki ezt mondja, old meg, ne add fel bla bla..aha, mégis mit tegyek?

2017. okt. 29. 19:10
 12/14 anonim ***** válasza:
ha hiszel tudhatod, ha megölöd magad akk pokolra kerülsz ahol sokkal rosszabb lesz mint most itt
2017. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jelentettem:)
2017. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ezt is:)
2017. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!