Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ssri Antidepresszánst kezdtem...

Ssri Antidepresszánst kezdtem szedni 1 hete depresszióra, pánikra . Felerősödtek a tünetek . Rosszabúl vagyok, mint amikor még nem szedtem semmit. Olvastam, hogy az elején ez elképzelhető . Járt már így már más is?

Figyelt kérdés
Ssri Antidepresszáns,Floxet 20mg/ nap.

#Nap #Floxet #Ssri antidepresszáns
2017. szept. 14. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez normális az antidepi gyógyszereknél, ezért szoktak adni az 1-4 hétre valami nyugtatót is mellé. Ennyi idő míg hatni kezd a gyógyszer, de aztán csökkenni fognak a tünetek.
2017. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugtatót szedsz? Kell az is ilyenkor még.
2017. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kaptam mellé rivotril 0,5 s tablettát. 3 szor 1 szedem , de ugyanúgy felerősítette a tüneteket a floxet. Remélem 1-2 hét még és hatni fog .
2017. szept. 15. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Én depresszióra szedtem Cipralexet. Első három hét brutális volt, mert sokat romlott az állapotom. Nagyjából egy hónap után tartottam ott, ahol a gyógyszerszedes előtt. A 6. hét után viszont gyors javulás jött, ez a 3. hónapig tartott, onnantól teljesen rendben voltam. Szedd a gyógyszert, és egyelőre türelem!!
2017. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2017. szept. 19. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, paroxetin 20mg. Türelem kell és kitartás. Egyedül soha ne hagyd abba a szedését, csak orvosi javaslattal.
2017. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!