Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok sírni, nem hat meg...

Nem tudok sírni, nem hat meg semmi és már olyan sok bennem a fájdalom, de nem tudom levezetni sírással, bármit is teszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim elválnak.A házunkat eladjuk.Reménytelenül szerelmes vagyok,de az illető a szemem láttára szeret mást.A lány,akit szeret,direkt az orrom alá dörgöli,hogy jobb,és mindig megmutatja a beszélgetéseiket. Az egyiknél hisztérikusan nevetni kezdtem,mert utálok mások előtt sírni azóta,hogy az évfolyamom egy éve sokat gúnyolódott rajtam (egyébként most is).Azóta nem tudok az osztálytársaim,és a barátaim,sem a szüleim előtt sírni.

De ez nekem nagyon sok így. A költözködéssel ugyebár iskolát is váltok,elveszítem a fiút (márbrégen elvesztettem),de még mindig nem tudok sírni,pedig meglenne rá minden okom.

Hallgattam szomorú zenét,néztem szomorú sorozatot,már mindent megtettem. De nem jön ki belőlem. Annyira szomorú vagyok,ott tombol bennem,de nem tudok megnyugodni.És a sírástól igazán meg tudnék nyugodni.



2016. febr. 11. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sportolj. Én sem tudok sírni csak nagyon ritkán, ha sok rossz dolog van én elkezdek futni.
2016. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kezdd el az ellenkezőjét csinálni.

Hallgass vidám zenét, gondolj vidám dolgokra és keress új pasit, aki tetszik. Próbáld meglátni mindenben a jót és a sport tényleg segíthet!

Az, ami történik veled ugyan valaminek a vége, de inkább gondolj arra, hogy egy új lehetőség kezdete!

2016. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el futni, amíg bírod. Nekem is segít, ha kitombolom magam ilyenkor.
2016. febr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz vígjátékokat, az ki fogja oldani.
2016. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 evimeri ***** válasza:

Szia.

Szerintem azzal nincs semmi probléma ha valaki nem tud sírni. Én sem vagyok egy bőgő masina. Ha nagyon ki jön rajtam akkor viszont soha nem mások előtt. Nem vagyunk egyformák. Valaki érzékenyebb és mindenen sírva fakad, más pedig máshogyan engedi ki a fájdalmát. Szerintem ezen nem kellene aggódnod. Ha ki akar jönni az a sírás ki is jön. Inkább gondolj arra, hogy azért nem tudsz sírni, mert te erős vagy. Ez pedig pozitív tulajdonság.

2016. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én sem tudok sírni, engem régebben nagyon sokat bántottak és megaláztak az iskolában. Ha van kedved beszélgethetünk, nekem segített ha elmondhattam valakinek ami bánt, vagy csak leírtam egy papírra.
2016. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!