Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól mindenki...

Antidepresszánstól mindenki úgy beszürkül, hogy se sírni, se nevetni nem tud egy átéltet, ízeset, hanem érezni lehet, hogy minden beszorul?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 5 napja szedem, de a mellékhatások mellett, pontosan ezeket érzem. Tegnap este feljöttek a fájdalmas emlékeim, éreztem, hogy egy nagy sírás marha jól esne, de nem ment. Éreztem, hogy etompultak az érzelmeim, hogy nem tudnak kijönni és mintha mégjobban fel akarnék robbanni. Ugyanúgy nevetni sem tudok egy jót és kissé közömbös lettem az emberek felé. Belül érzem, hogy ez nem én vagyok, csak a gyógyszer elnyom. Ráadásul a szorongásom felerősödött és még annyira sem tudom csillapítani magamnak, mert azt sem tudom átélni rendesen. Ez mindenkinél így van? Aneptinexet szedek.
2016. aug. 31. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen gyógyszerekkel meg kell szenvedni mikor dózist emelsz és mikor lejössz róla akkor is.

El fog múlni, aztán ha dózist emelsz esetleg megint megjelennek ezek a tünetek.

2016. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
62%
Mert ezek a szemetek mellékhatásként depressziót és öngyilkosságra való hajlamot okoznak. Valójában drogot szedsz ami előbb -utóbb zombit csinál belőled.
2016. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Napi 2 szemet, reggel-este írt ki a doki. Még csak a reggelit szedem. Max 1 hónapot adok neki, ha nem lesz jobb, befejeztem szerintem...

Olvasok egy full poénos szöveget, érzem, hogy nevetnem kéne és egyszerűen beszorul... Sírásnál ugyanez, az még rosszabb...

2016. aug. 31. 13:40
 4/7 A kérdező kommentje:
depressziót nem okozhat, mert az már enélkül is van, de köszi... pont erre kaptam
2016. aug. 31. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én az antidepresszáns előtt éreztem azt,amit te a gyógyszer mellékhatásként tapasztalsz.
2016. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt tapasztaltam, és nem enyhült később sem a szedés során. Végül letettem, és szinte megváltás volt bőgni egy jót, és újból tele lenni a saját érzelmeimmel.

(PTSD-re szedtem)

2016. szept. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Arnold901005 ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is. Először Teperint kaptam, de az olyat ütött, hogy én csak leTeperinnek hívtam. :-D Letepert, zombi lettem. Utána kaptam még párfélét, hogy hátha azok jók lesznek. A Frontin is megtette a hatását, de nem annyira, mint az előbbi. Most nem szedek semmit, de nem is tudom, melyik a jobb állapot. Ha érzek az a rossz, ha zombizom, akkor az. (Bipoláris depresszióra (kis borderline is befigyel állítólag) + PTSD, amikre a bogyókat kaptam)

Szerintem mindenkinél megjelenik ez a zombizás, mert a bogyók tompítanak.

2016. szept. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!