Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak? úgy érzem...

Kihez forduljak? úgy érzem segítségre van szükségem.

Figyelt kérdés

Elore is bocsanatot kernek az ekezetek hianya miatt.

Harom eve veszitettem el egy nagyon koze hozzatartozokat,eleinte elnyomtam magamban igy azthittem konnyebb lesz feldolgozni,sikerult is de kb 2 ev utan kezdett el fajni igazan a hianya de megtanultam ezzel elni.Rengeteg valtozas tortent azota az eletemben koltozes,iskola es munkahely valtas,kapcsolat vege es azota sajnos egy masik 2 eves kapcsolat vege...a helyzet az hogy szornyu a munkahelyem,teljesen kikeszitett idegileg.Fogalmam sem volt arrol hogy egy munkahely igy tokkre tud tenni..Az iskolaban tortent kudarcokat es gyenge teljesitmenyenet igyekszem betudninannak hogy nem lehet mindenki zseni.Most egy honapja kb hogy szetkentunk a parommal.Ugy gondoltam valamilyen szinten megkonnyebbulok ettol de eleg vegyes erzelmeket hoz ki belolem.

Szoval nem ugy jottek ossze a dolgain mostanaban ahogy szerettek volna de ez van probaltam pozizib es kitarto maradni.

Voltam mar depresszios 2x,rengetegszer volt mar panikrohamom de orvosnal nem voltam mert ugy gondoltam ez csak a kamaszkor..evekig vagdostam magam es banom is nagyon.

Kb januarba megint kezdtem elondulni a mely ponz fele amit ugy erzem most ertem el igazan.

Gyulolok felkelni reggelente es lefekudni estenket.Sirogorcsot es idegrohamot kapok ha arra gondolok be kell mennem dolgozni holnap.Ha talalkoznom "kell" valamelyik baratommal ha nem tudok kibujni valami indokkal akkor csak kinszenvedes az egesz nincs kedven semmihez csak egyedul lenni..utalok tukorbe nezni nem vagyok megelegedve magammal...mar semmi onbizalmam.nem latom a kiutat,nem hiszek abban hogy jobb lesz az eletem es boldogabb leszek.nem tudom milyen iranyba vigyem az eletem es ezt szanalmasnak tartom.Rengeteg embert lolok el magamtol mostanaban de hiaba akarnak mellettem lenni vagy hiaba jo barataim ugyerzem bennem van rengeteg lezaratlan dolog es jobb nekem egyedul.de megis felek hogy teljesen egyedul maradok.rengeteg egeszsegugyi problemam is lett az utobbi idoben..egy szerencsetlen senkinek erzek magam.feleslegesnek erzem magam es elveszettnek

Egyre furcsabb gondolatok keringenek a fejemben ugy erzem ezek mar nem normalisak..nem tudom miota nem aludtam ki magam mert folyamat forgolodom felkelek rosszaaz almodom,egesz ejszaka okolbeszoritozz kezzel alszom,tovig lekell vagnom a kormom hogy ne veres kezzel keljek..egyre tobbszor gondolkodom el az ongyilkossagon es felek hogy ha meginz idegrohamot kapok megteszem...kihez forduljak?meg van bennem egy kis remeny nem akatom feladni

De ugy erzem nem en iranyitom mar a gondolazaom neha..



2017. szept. 14. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nagyon homályos a jövőképem,rettegek attól,hogy nem tudok elérni semmit,rendkívül pesszimistán látok mindent. Az élet számomra daganat,nekem úgy se jön össze semmi,úgyhogy szerencsés vagy hozzám képest.
2017. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerencses?Tomoren leirtad azt ahogy erzek/elek.
2017. szept. 14. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ömmagad lenni és ne másoknak megfelelni! Nagyon sokat fog segíteni.
2017. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kihez forduljál? Pszichológushoz. Csak jól meg kell fizetni. Ha fiatalt keresel, azok valamivel olcsóbbak, de így is 7-8 ezer/alkalom. De megéri. Esetleg lifecoachhoz. Keress új munkahelyet, ha egyszer ezt utálod. A barátaiddal találkozz, erőltesd meg magad. Az egészséges, téged szerető társaság a kiút.
2017. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jó szihológushoz,aki megérti a bajaidat és fordulhatsz hozzá bizalommal.
2017. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a jelenben élni. Ne agyalj a múlton és a jövőn, ez fog tönkretenni.
2017. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!