Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek fogadna a barátnőm...

Lunameyer kérdése:

Szerintetek fogadna a barátnőm angoltanára?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretnék a szüleim tudta nélkül pszihológushoz menni (most az okát nem írom le, hosszú). Az egyik barátnőm különangol tanára pszihológus. Szerintetek vállalna? Gondolom pénzbe kerül, amit elég nehezen tudnék megoldani, más lehetőség nincs? Egyáltalán 18 év alatt szülő nélkül elmehetek? Így is köti a pszichológusokat a titoktartás vagy elmondhatná a szüleimnek amiről beszélünk?
2017. szept. 15. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10# Lehet, hogy az oldalon nincs fent, de oda jártam kicsivel több mint 3 hónapon át teljesen ingyen.


Mért érdekel ennyire? Amúgy ha biztosra akarsz menni, menj el a rendelő intézet 2. emeletére és nézz körbe, legalább 2 pszichológusnak van ott rendelése.

2017. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kár, hogy én nem budapesti vagyok...:(
2017. szept. 19. 16:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Klinikai szakpszicholgusnak hivják azt, akihez a pszichiáter utal be ingyen, tb alapon. Ahol van pszichiáter, ott van pszichologus is. Az ingyen pszichohoz beutalo kell, amit pszichiáter ad.
2017. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!