Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megérné pszichológushoz/pszich...

Megérné pszichológushoz/pszichiáterhez menni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodom rajta, hogy lehet jót tenne ha elmennék. Nem valami jó környezetben nőttem fel, nem volt szerető családom, nem sokáig tartottak ki mellettem az emberek hátba szúrás nélkül és alapjáraton elég rossz gyerekkorom volt. Már egészen kisiskolás korom óta éreztem magamon a depresszió jeleit. Nemrég elolvastam egy önéletrajzot, amiben a szerző részben a bipoláris zavarairól is írt és az ő történetei alapján lehetséges, hogy nekem is hasonló problémáim vannak. Most nem szeretném hosszan kifejteni, inkább arra lennék kíváncsi hogy megéri manapság pszichológushoz vagy pszichiáterhez menni?

2017. szept. 17. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én iskolapszichológushoz járok, abszolút megéri. Levezethetem így a stresszt, nagyon megkönnyebbülök, amikor kibeszélhetem magamból a problémáimat és gondolataimat.
2017. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos olyan nem működik, talán két éve volt utoljára
2017. szept. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!