Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet pszichésen/stressztől?

Ez lehet pszichésen/stressztől?

Figyelt kérdés

Mindig van valami bajom, és ráadásul egy része nagyon furcsa, pl néha füstszagot érzek az orromban és fokozott a nyáltermelésem. Szoktak izomrángásaim lenni, gyengék a végtagjaim. Van, hogy remegnek az izmok az arcomon. Ezek mindig stresszes időszakban jönnek elő és mindig az, amelyikre éppen odafigyelek. Ha valamire nem figyelek az elmúlik és előjön más amire koncentrálok. Ha nincs időm ilyenekkel foglalkozni akkor semmi bajom. Hipochonder vagyok, mindent bebeszélek és nagyon félek, hogy mondjuk parkinson kóros vagyok vagy valami komoly bajom van. Szerintetek?

20/L


2017. szept. 17. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Most, hogy elkezdtem félni a parkinson kórtól olyan gyengének érzem a kezem és folyamatosan izomrángások vannak benne. Meg pl az egyetemen ha jegyzetelek úgy érzem elgyengül a kezem, nem bírok írni ilyesmi. Ilyen tavaly is volt aztán mikor nem foglalkoztam vele akkor egy időre elmúlt és mostanában megint...
2017. szept. 17. 18:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez biztosan pszichés, de szerintem ezt te is tudod.
2017. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Részben igen, részben meg kb temetem magam annyira bebeszélem, hogy valami komoly bajom van. Mert olyan valóságosnak tűnnek a tünetek. Csak az az érdekes, hogy sose egyszerre jelentkezik mind, hanem mindig az amelyiket a legjobban felnagyítom. Orvoshoz meg már nem merek menni, mert minden hülyeséggel megyek már hülyének néznek
2017. szept. 17. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek idegi alapon vannak. De nem csak beképzeled a tüneteket, azok léteznek, stressz simán csinál ilyeneket.
2017. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!