Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrülök? Àllandóan...

Megőrülök? Àllandóan rettegek, nem tudok aludni. A többi lent

Figyelt kérdés
19 éves fiu vagyok. A dolog 1,5 hete kezdődött, szédültem és megmagyarázhatatlan nyugtalanságot éreztem. Utóbbi azóta is előjönn napi egyszer-kétszer. De azóta folyton attól tartok, hogy bekattanok,esténként ez az utolsó gondolatom, reggel pedig az első. Már nem is igazán megy az alvás. A folytonos rertegés nagyon rossz...
2017. szept. 18. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szorongás lesz, keress fel egy pszichológust és amíg nem muszáj, addig ne gyógyszerezd magad. Nagyon hatékony a pszichoterápia. Kitartás!
2017. szept. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pánikroham lehetett.Nem fogsz bekattanni,nyugi.Ilyenkor lassan és mélyen lélegezz.
2017. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, behergeltem magad és beijedtél, jó táptalaja egy pánikbetegségnek..ne tedd, kérj segítséget-vagy altatót-

valszeg volt egy front, rosszul lettél..megijedtél ettől.

velem is ilyen volt 13 évesen akkor halt meg mamám agyvérzésben azt gondoltam nálam is lesz /bolondság ugye??/

ill. megijedtem a tünetektől...később pánikbeteg lettem most hogy megtanultam kezelni a rohamokat-zacskós módszer- már a végén teregettem is közben lesz..rtam. messze vagy te még ettől, hálisten..

Mozogd le magad ill.ki mindenfajta enyhe depire, stb. jó és jól alszol!!!:) Előbb utóbb az ember úgyis alszik megköveteli a szervezet.

Olvass ilyenkor ha nem tudsz aludni egy félóra múlva fogsz tudni úgyis! ..:)

2017. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!