Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kondizásban nem lehet...

A kondizásban nem lehet pozítiv eredményeket (külső) elérni táplálékkiegészítők, fehérjeshakek, tömegnövelők nélkül?

Figyelt kérdés

A "testépítő étrendet" biztos, hogy nem tudnám betartani 1. a csirkemell drága

2. csirkemell + rizsem nem tudnék egy életem át, még akkor sem ha szeretem


Nem értek ehhez az egészhez, ezért kérdezem a profi kondisokat, hogy mire lehet számítani, ha ezeket mellőzi valaki a gyúráskor?


2013. jan. 14. 10:08
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

egy ideig fejlődsz de hamar stagnál fogsz ennyi.


ha van étrended és elég tapanyagot beviszel vele akkor tudsz fejlődni étrend kiegészítő nélkül is de ha nincs még étrend sem akkor ne várj nagy eredményeket.

2013. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
El lehet érni, de sokkal lassúbb tempóban.
2013. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy dirtboy mondja. A kieg is csak tápanyag, kaja. A fejlődés a tápanyagbevitelen múlik, addig fog tartani, amíg a tápanyagbevitel engedi, ilyen egyszerű. Az eredményért tenni kell.
2013. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

utálom a csirkemellet csak nagyobb kaják alkalmával kerül elő de akkor is sűrű öntettel.

én inkább a zsírosabb húsokra koncentrálom jobban csúszik meg a napi édesség

figyu nem kell tömegnövelő meg semmi így is 110 kg körül karistolgatok a bicó megvan 50 pár centi szerintem nem rossz és nem is kell fehérjére és más egyébre költenem

én egyszer eszek egy nap de az reggeltől estig tart

2013. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Az nem a Warrior's Diet (Harcosok diétája), amit te követsz? Mintha az hallottam róla, hogy ott van az, hogy csak egyszer és sokat.

2013. jan. 14. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mert ő nem egyszer eszik hanem állandóan
2013. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viszont az érdekelne hogy milyen formával néz ki igy
2013. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Osynho ***** válasza:
A csirkemell drága? Mihez képest. Nem tudom hány kiló vagy, de napi 50-60dkg csirkemell nem a világ vége. Egy doboz cigi ára. És akkor még a csoki-kóla-cukorka-chips szarságokra pazarolt pénzt nem is vettem ide. Nem állítom, hogy te ezeket tömöd magadba, de a többség igen. Valamit mindenképpen enned kell, nem? Akkor miért nem eszel rendeset? Lehet változatosan elkészíteni a csirkemellet, de nem is kell feltétlenül csak ezen élni. Azt hozzáteszem, hogy az eredményekhez fegyelem kell és sokszor kell áldozatokat hozni. Ez egy ilyen sport.
2013. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd bővebben Utolsó!


A cigi az stimmel nálam, de a többi felsorolt nem.

Szóval, hogy is van a kondisoknál az étrend?

2013. jan. 14. 15:09
 10/12 Osynho ***** válasza:

Kifejtenéd bővebben Utolsó!


A cigi az stimmel nálam, de a többi felsorolt nem.

Szóval, hogy is van a kondisoknál az étrend?


Napi 5 étkezés min, tiszta élelmiszerekből. Kerülni kell a cukrot, fehérlisztet, felesleges zsírokat. Minél kevésbé "feldolgozott a kaja, annál jobb (felvágott nem hús, zsömle nem szénhidrát). 2g feletti fehérje kg-onként (ez edzéstípustól, illetve a céltól is függ), a szénhidrát megint testalkat, edzés kérdése, de 4-5 g nem árthat kilónként. Ehhez még jó féle zsírok szükségesek (tökmagolaj, halolaj, olivaolaj. Ehhez sok folyadék (víz) + vitaminok, ásványi anyagok. Konkrét kaja-ötletekkel tele van a net, nem olyan nagy dolog ez, szerintem. Kicsit oda kell figyelni, betervezni, hogy mit, mikor eszel.Árban se vészes a dolog, Rizs, zabpehely nem drága, csirkemell akcióban 1300 körül van, piacon lehet, hogy még olcsóbb is. A szemét kaja zabálása a drága, nem a tiszta táplálkozás.

2013. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!