Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Izzadságszagom van, mit tegyek?

Izzadságszagom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap fürdök természetesen, reggel és este is, de az emberek folyton fogdossák az orrukat a közelemben és rosszul érzem magam. Nagyon sokat stresszelek, szorongok. De használok illatos sprayket, stifteket, dezodorokat, kipróbáltam már az idrost és az antisuodoricát is, egyik sem használt. Exodorral is próbálkoztam már. Mit tehetnék? Van ötletetek? Kérlek, mondjatok valamit, nem akarok így élni tovább :( Borzasztó.

2017. szept. 21. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem hormonzavarom van és az miatt nagyon izzadtam.

Nekem az antisudorica bevált, csak jól kell használni.

Este szabad csak használni fürdés után, száraz hónaljra.

Fülpiszkálóval szoktam felvinni nem túl nagy mennyiségben, kicsit csípni fog, és meg kell várni míg megszárad, mert a póló színét kiviszi.

Trikót szoktam felhú6ni, míg nézem a tvt megszárad.

Reggelre garantált a hatása.

Egy ideig pár naponta kell használni, utána már csak hetente, havonta.

Én 2-3 havonta használom, pedig előtte minden pólóm átázott a hónaljamon, bármilyen izzadásgátlót használtam.

Reggel ugyanúgy befújhatod magad a kedvenc izzadásgátlóddal.

2017. szept. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!