Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szénanátha tényleg hatással...

A szénanátha tényleg hatással van az agyra?

Figyelt kérdés
Egyszer valahol már olvastam, hogy hatással van az agyra és valahogycezt most tapasztalom is, kissé megfáztam, többször eldugul az orrom, de boldognak érzem magam, olyan karácsonyi hangulatom van. Ez komoly és nemcsak beképzelem :D
2017. szept. 26. 19:35
 1/2 anonim válasza:
Fontos tisztázni, hogy a szénanátha nem megfázásos tünet. Az allergia hatására megjelenô náthát hívják szénanáthának. Ez általávan híg váladékkal és gyakori tüsszögéssel jár. Még nem hallottam, hogy hatna az agyra. Ha az orvos antihisztamin gyógyszert ír fel rá attól viszont álmos lesz az ember.
2017. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb a szénanáthára a csalán kapszula napi 3 szem ez nem álmosít és nincs mellékhatása. Nekem ez segített.
2018. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!