Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul vagyok! Mit tehetnék...

Rosszul vagyok! Mit tehetnék a gyógyulásom érdekébe? Nem tudom hogy tudnék teljes életet élni.27N

Figyelt kérdés
Nagyon szédülök,rossz a közérzetem,nem tudok kikapcsolni,fáradt vagyok,nem megyek ki az utcára se a rosszullétek miatt.Olyan mintha nem lennék már önmagam.Sokszor zavar a zaj,hang.Mindennap van valami bajom.Erőtlen vagyok,ma is még pizsibe vagyok,a családommal,párommal élek most az ő társaságuk se köt le.Félelemérzet is van bennem,folyamatosan gondolkodok.Nem tudom elképzelni hogy újra társadalmi életet éljek rosszullétek nélkül.Valaki aki hasonló helyzetbe van.Anno voltam pszichiáternél enyhe szorongásos epizódot állapított meg.(szedek Frontint).
2017. szept. 30. 16:13
 1/1 anonim válasza:
Ez annyit jelent,hogy egy kicsit ráuntál az életre.A pszichiátereknek meg van kötve a kezük,ezért nem mondják meg hogy ők mit gondolnak,hanem azt ami elő van írva.Nem nagyon érdekel hogy mennyire ítélnek el az emberek a következő tanácsom miatt,de szerezz füvet.Minden viccen kívül,ki fogsz tudni kapcsolni és aludni,az alvás által pedig nem fogsz minden sz*ron rágódni.Az emerektől való iszony nem fog elmúlni,arra még én is keresem a gyógyírt,hiszen rengeteg ember nagyon undorító akkor is,ha most látod életedben először.A bogyókat meg nem ajánlom,mert hiába "gyógyszer" a nevük,csak kezelnek nem gyógyítanak.Bár a fű sem,viszont ha meglátod a világ naposabb oldalát,lehet hogy a sötétség ami napjaidban van el fog múlni.Persze nem azt mondom hogy egyből szerezz be egy kilót,hanem csak egy jointra valót.Mielőtt jönnének a "fű az kapudrog" kaliberű megjegyzések,a fű csak akkor kapudrog,ha mi azt akarjuk hogy az legyen.Igen-igen illegális,de nem marad örökké az.
2017. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!