Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fordulok be napról napra?

Miért fordulok be napról napra?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nem lenézésből, de végső elkeseredettségemben úgy döntöttem itt kérek segítséget..

Minden nap felkelek de nem értem miért.. Minden amiben eddig hittem/erőt merítettem, szépen lassan kiég és semmi sem marad már. Felébredek és nem akarok. Nem meghalni akarok, de úgy érzem vegetálok és nem tudok kilépni belőle. Van egy barátnőm lassan 2 éve, de nem tud segíteni, van a családom akinek nem mondom el és nem is fogom, tudom hogy "lehet" tudnak segíteni, de úgy kezelnének mint egy őrültet amire nincs szükségem.. Minden kis morális kérdés bolygatja az agyamat és nem tudom hova tenni.. Egyszerűen úgy érzem egyedül vagyok (még a barátaim között is már).

Valaki tudna bármit ajánlani, bárhogy? Alkoholba és dohányba nem fojtom a bánatom, megölni magamat egyszerűen nem tudom.. Mi ez az állapot.?

17/f



2017. szept. 30. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj hányszor éreztem hasonlót ennyi idősen, mint te.

Habár én lány vagyok, szóval sokszor menszesz közben éreztem ilyen dolgokat.

Semmi és senki nem volt jó, unatkoztam és egyedül éreztem magam pont, mint te.

Mondjuk ezek az érzések mindig akkor szűntek meg, amikor a barátommal voltam. Ő mindig kiszedett ebből a hangulatból már csak a puszta jelenlétével is.

2017. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Depresszió. Menj el az iskolapszichológushoz. A barátnőddel ilyenformán ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Miféle együttjárás az, amikor nem vagy szerelmes. A szerelemnek fel kéne dobnia. Miből merítettél eddig erőt?
2017. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magából az élet érzésből hogy mindig vár valami új, vagy éppenséggel valami ami mindig ugyan olyan mint eddig. Valami ami egy biztos pont az életben.
2017. szept. 30. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!