Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez nagy bajra utalhat?

Ez nagy bajra utalhat?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok , pszichiátriai betegséggel, többféle gyógyszert szedek. A problémám az lenne, hogy ma éjjel úgy emlékszem hogy félálomban felkeltem bár nem emlékszem nagyon de annyi rémlik mintha a szobában levő kukába kezdtem volna el pisilni. Szándékosan sose tennék ilyet. Olyan mintha félálomban lettem volna. Attól félek nagyon hogy mi van ha a lakótársaim észrevették..annyira kellemetlenül érzem magam és szégyelem ezt. Meg elkezdtem azon aggódni hogy öntudatlan állapotban bántottam e valakit stb. De ez a pisiléses dolog aggaszt.
2017. okt. 3. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Könnyen leellenőrizheted/leellenőrizhetted volna, hogy valóban a kukába végezted-e el a kis dolgodat.

Pl. bevállalhattad volna, hogy leviszed a szemetet, és akkor csak észrevetted volna, ha bele nem illő létyó szaglana... Ez ennyire egyszerű.


Ha kollégiumban vagy albérletben laksz (lakótársakat említesz), azt is könnyen ellenőrizheted, hogy bántottál-e bárkit is. Ha igen, annak biztos volna híre. Ez is ennyire egyszerű.

2017. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen viszonyban vagy velük, de lehet, nem árt, ha tudják, hogy ilyen gondod van. Én a barátaimnak elmondtam. Megértették. De sok függ attól, milyen a kapcsolatotok, mert ugye aki a lakótársad, nem biztos, hogy a barátod is.
2017. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!