Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenhol szét vagyok alázva,...

Mindenhol szét vagyok alázva, földönkívülinek vagyok kb. nézve, és emiatt egyre több bennem az agresszió az emberek iránt. Mit tehetnék ezzel?

Figyelt kérdés

Nem akarom én utálni az embereket, szeretnék olyan lenni mint mások, de állandóan bántanak lelkileg mindenhol. Akármilyen közösségbe kerülök, ott okvetlen belém kell taposni, meg kell alázni, ki kell mindenért röhögni meg ilyenek. Látszik egyszerűen mindenkin hogy nem tud emberszámba venni úgy igazán. Régebben ez csak egy kicsit zavart, majd egyre jobban, az utóbbi időben viszont egyre több bennem az agresszió mások iránt. Azok iránt akik kiröhögnek, kigúnyolnak és hiába akarnék velük beszélgetni, egyszerűen lesz*rnak akkor és lekoptatnak. Nincs egy normális emberi kapcsolatom se, soha nem is volt. Soha nem fogadt el engem senki.

Ezt az egyre növekvő agressziót hogyan győzzem le?


2017. okt. 3. 18:19
 1/1 anonim válasza:

Ha gondolod segíthetek.

Vannak betörő emlékképeid, rágódsz ezeken folyamatosan?

Ha gondolod dobj 1 üzenetet.

2017. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!