Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agresszió pszichológusnál?...

Agresszió pszichológusnál? Mennyire "fér" bele? -írom

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja járok hozzá,hetente.Van egy kis figura,mindig nálam van,akár kabalának is nevezhetem,ezt ő ,is tudja.A múlt alkalommal nagyon mélyre ment,"kiütött"a téma,hozzávágtam a plüsst (kulcstartó méret) és otthagytam,remélem köszöntem és nem mondtam egyebet.Kedden megyek-természetesen szeretném folytatni a terápiát.

Szerintetek mire számíthatok,ilyen reakcióra fel vannak készítve?


2017. máj. 21. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, menj nyugodtan.:-) Már azt hittem, nekiestél és fojtogattad, de ez, amit írtál, előfordul. Az kifejezetten jó, ha úgy érzed, folytatni akarod a terápiát.
2017. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán folytasd a terápiát!A dokik fel vannak ilyesmire készítve.Egy plüss téma dobálása nem számít semminek.Ha vannak erőszakos gondolataid/késztetéseid, nyugodtam jelezd a dokinak!
2017. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!