Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szellemi kimerültség lenne...

Szellemi kimerültség lenne vagy valami más?

Figyelt kérdés
Évek óta időközönként kb 1 évenként az őszi időkben erős tarkó táji nyomás nyakfájás szellemi fáradság szédelgés jelentkezik nálam és ehez társul csak ilyenkor fűlben "pattanó" érzés mintha elpattana valami és utána fűlcsengés vagy épp "búgás". Kimerűlt nem vagyok jelenleg munkát nem végzek rendszeresen edzem és jól étkezem vitaminokat is szedek. Mivel már évek óta van ezért sok orvosnál megfordultam koponya ct rontgen volt vernyomasom teljesen jo cukrom is teljesen jó, ekg sem mutat semmit szemvizsgálat sem. Ezért teszem fel ezt hogy idegi alapon lehet e ez ? Mert minden évben elmulik aztan fel ev mulva előjön és olyankor a fent leírtak jelentkeznek és hangra is érzèkenyebb vagyok,erősebb hangok bántják is és a fényre is érzékenyebb vagyok és erőtlennek is érzem magam a nyomást a fejben bal oldalt érzem a fűlcsengés is tehát az összes tunet a bal részemen jön elő de szervi baj eddig nem található és nem is valószinű a vizsgalatok alapján. Válaszát előlre is köszönöm !

#Szellemifáradság #idegialapú
2017. okt. 3. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem is hasonló szokott lenni, ha stresszes vagyok. Nekem sokat segített a sport, jól elfáradok tőle, jobban alszom stb, így vagy egyáltalán nem jelentkezik ez, vagy nem olyan intenzíven.
2017. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a fűlzúgásos csengéses dolog és a fejfájás bal oldalon szedelges is jelentkezik nálad ?
2017. okt. 3. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ez, amit leírtál. De nekem tényleg csak nagyon stresszes időszakban szokott előjönni.
2017. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes ez az egész mert kihat a mindenapokra,gyengének és fáradnak érzem magam már reggel felkelés után. Es szellemileg kuka vagyok ugymond ilyenkor.
2017. okt. 3. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, tényleg iszonyú rossz. Azért egy vérkép lehet, hogy nem ártana, az megvolt?
2017. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden évben néznek vérképet mert lisztérzékeny vagyok mindig teljesen jo volt minden érték. Idén nem mentem el mivel tudtam h nem eszek liszteset igy kihagytam de ezek a tunetek mar par eve is voltak es ha valami lett volna akkor kimutatta volna sztem.
2017. okt. 3. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg csak a stressz marad. Te ismered magad, próbálj meg olyasmit csinálni, amitől nyugodtabbnak érzed magad. Ez sablonosnak tűnik, de nekem tényleg segített. Én is körbejártam a dolgot, a végén pszichológusnál is voltam, de tényleg a sport nyert. :) Nem biztos, hogy neked ugyanez a megoldás, de remélem jobban leszel te is.
2017. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A sport nekem is, súlyzós edzést végzem elég jó eredményekkel, csak így kicsit nehéz mikor az ember ugymond rosszul van egyfolytában...
2017. okt. 4. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!