Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Neha kimerulok idegileg a hosszabb napok utan. Alvaszavaraim vannak. Egyszeruen forgolodok, kattog az agyam mindenfélén. Keveset tudok aludni. Ami azt eredmenyezi h masnap folytatodik ugyanez. Ugy erzem pszichesen vagyok kimerult. Sokszor nincs ahhoz se kedvem se energiam h osszepakoljak magam utan, vagy meegcsinaljam az elinteznivaloimat (persze muszajbol megteszem). Egyszeruen csak fekudnnekk az agyban..

2017. szept. 20. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek bonyolítani a dolgot. Az irányítás a te kezedben van, ha úgy döntesz alszol akkor aludni is fogsz, persze ehhez az is kell, hogy kimerült legyél vagy csak álmos, érted. Néha nekem is kattog az agyam erre-arra, de én elalszok közben. Olyan mintha valaki a filmeken aludna be csak én a saját gondolataimon.
2017. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig van az a pont amikor mar hiaba. Valami mas oka lehet
2017. szept. 22. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!