Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni a lelki...

Mit lehet tenni a lelki kimerültség ellen?

Figyelt kérdés
Kivagyok merülve lelkileg, és nem tudom, hogy hogyan lehetne jobb. Sportolok (futok), az ideig-óráig használd, de utána, megint a nyakamba szakad minden, ami miatt ez kialakult. Melóban is sok a gond, itthon is, és nem tudok ebből kiszakadni sajnos. 24/L

2017. márc. 28. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél többet kellene aludnod.
2017. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az sem segít. :(
2017. márc. 29. 05:53
 3/4 A kérdező kommentje:
És egyre nehezebben bírom a mindennapokat.
2017. márc. 29. 05:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jól jön egy barátnő/barát, akinek elmondod a dolgokat. Tömd magad színes ételekkel (nem gumicukira gondoltam). Keress hobby-t, ami kikapcsol:színezz, gyúrmázz én pl. Sütök.


Ja és fogadd el. Neked is lehet sz@r napod, heted, éved. Figyelj csak az apró dolgokra, ha a gond egyben túl nagy. Ragadj meg egy olyan apró dolgot, ami kiidegel, de tudnál rajta változtatni. Pl.: Veszel magadnak joghurtot a melóhelyre, de azt valaki mindig felzabálja. Vegyél 2db-t, az egyikre írd rá:Enyém, másikra tied.


Vagy, ha nem tudsz magadon segíteni, segíts máson. Pl. Készíts mindenkinek reggelit. (Rohadtul nem lesznek hálásak, de a lelkednek jót tehet)

2017. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!