Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek depressziós vagyok...

Mit tegyek depressziós vagyok és nem használ egyik gyógyszer sem?

Figyelt kérdés
Szedek gyógyszereket de eddig még egyik sem használt és nagyon depis vagyok folyton alszom bevagyok fordulva nem érdekel semmi....

2017. okt. 6. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tök egyszerű: változtass a felfogásodon. Minden fejben dől el.
2017. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta szeded és mit ? Nem mindig elég csak a gyógyszer sajnos . Terápia ? Tipikus orvosi hozzáállás
2017. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápia.
2017. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindig bedőltök a gyógyszereknek?

Életmód váltás...

2017. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Hagyjuk már ezt minden fejben dől el hülyeséget. A depresszió nem egyenlő a pesszimizmussal, fásultsággal, sima szar kedvvel.

Ez egy olyan állapot, aminek az érintett gyakran nem tudja az okát mert tudattalan. Főleg ha a gyerekkorban gyökerezik, mint az a legtöbb esetben van. Gyakran nagyon súlyos dolgok állnak a háttérben nem véletlenül igényel hosszas terápiát nem feltétlen gyógyszereset, és semmiképpen kizárólag gyógyszereset. Kérdező ezért ha nem jársz verbális és non-verbális pszichoterápiákra, gyógyulásod érdekében ajánlom.

Sokan kapnak indokolatlanul gyógyszert de ezt ne a gyk-s felhasználók döntsék már el hogy mikor. Aki súlyos depresszióban szenved és szuicid gondolatai vannak annál indokolt. Mert egyszer csak le talál ugrani egy magas épületről, és akik túlélik tudjátok mit mondanak gyakran? "Mintha valami vezetett volna, mintha nem én irányítottam volna a lépteimet". Ebben az állapotban már nem fejben dől el. A depresszió nem játék!

2017. okt. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Másfelől agyi neurotranszmitter probléma van,ami fizikai és csak gyógyszeresen kezelhető. Ha nem termel elég szerotonint az agya, vagy túl gyorsan lebontja,ezáltal képtelen örömérzetet produkálni,annak aztán mondhatod,hogy döntse el,hogy hepi lesz. Idióta. Már bocs. Kérdező,vissza kellene menned az orvosodhoz,hogy próbálkozzatok másik gyógyszerrel. Az esetek többségében nem sikerül elsőre eltalálni a megfelelőt.
2017. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6%

Az hogy nem drogozod szarrá magad ilyen gyógyszeripari hulladékokkal,csak függő leszel tőle,nem megoldás.

Depresszió ellen nem gyógyszer kell,hanem szabados nemi élet és szexuális felszabadultság<--ez a legjobb gyógyszer a depi ellen. A tablettákat felejtsd el,ne mérgezd magad!

A prűdek és a gyógyszeripar talpnyalói biztos lepontoznak:D

2017. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!