Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez fóbia lenne?

Ez fóbia lenne?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy ez mi lenne. Egészen kis korom óta bennem van az, hogy akár hányszor utcára lépek, akkor azon stresszelek, hogy hogy nézek ki. Pár hónapja ez az érzés nagyon erősödött. Gyomorgörcseim is szoktak lenni emiatt, vagy a sírás határán állok. És nem tudom miért.

2017. okt. 7. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, de ha jobban belegondolsz, rájössz, hogy nincs miért paráznod. Ha többször belegondolsz, mikor kimész az utcára, előbb-utóbb elmúlik, vagy múlik majd
2017. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam a szociális fóbia hoz elő ilyesmiket. Meg kell győzni magad arról, hogy elfogadható a külsőd, megjelenésed, majd tudatosítani, hogy az emberek többsége nem kíváncsi rád ilyen negatív értelemben (nem mindig azt nézik, kin és mibe lehetne belekötni).
2017. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem ezen az erzesen az szokott segiteni, ha arra gondolok, hogy nehany ember hogy tud kinezni meg hogy tud magabol hulyet csinalni. Meg az is, hogy magambol indulok ki, hogy ha en latok egy embert akkor nem akad meg rajta a szemem hisz csak egy atlag ember. Gondolj arra h az emberek is ezt gondoljak rolad. :-)
2017. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!