Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitség. Mi történik velem?

Segitség. Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok. Minden nap olyan dolgokra gondolok amik nem történtek meg. És az is lehet h sosem fognak. Olyanokra h elrabolnak, megerőszakolnak, háború lesz ahol nekem borzalmas dolgokat kellesz átélnem, állatok bántanak vagy emberek pszichológiailag bántanak... És senki nem segit nekem. Csak elitélnek. Ha megpróbálom magam megvédeni attól csak rosszabb lesz. Csak jobban bántanak. Mindig egy a menet csak engem bánthatnak az emberek vagy állatok és nekem nincs esélyem.

Általában nappal történik ez de éjszakánként is felriadok és elkezdek gondolkodni. Nem igazán tudom irányitani. Csak elkezd az agyam kreálni egy sztorit ahol mindenkinek engem kell bántani. Odáig jutott h amikor nagyon dühös vagyok elkezdem a jobb kezem harapdálni, átharaptam a bőröm az ujjamon és a kezem feljebb bekékült. Most fáj. Ma annyira dühös lettem, h megpróbáltam felvágni az ereim. Nem sikerült de vannak sebeim a késtől.

Gyengének érzem magam. Szánalmas vagyok. Senkinek sem beszélek erről. Próbálok pozitiv lenni, de amint egyedül maradok elkezdődik..


Nem birom tovább. Nincs pénzem pszichológusra és félek pszichiáterhez menni.


Ki tudja mi ez? És mit tehetnék? Egyedül kell megoldanom.



#mentális egészség #pszichológiai gondok
2017. okt. 11. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Dolgozol? Úgy értve közösségbe! El vagy veszve a magányba, szinte emiatt (úgy érzem) egy űrt kreálsz magad köré, így tényleg be fogsz fordulni izomból.

Amúgy kivel élsz? Család stb?

2017. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem dolgozom. Egyetemista vagyok. És lakásban élek a tulajdonossal. Illetve van egy szoba társam is.

Lehet h neked van igazad. És valóban egy űrt kreálok magam és a társadalom közé. Már nem bizom senkiben. Tulajdonképen keveset beszélek magamról az embereknek.

2017. okt. 11. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sztem a magány, neked több kellene hogy helyre rázódjál.

Fiatal vagy, jó hogy hiányzik a közvetlen társaság, vagy egy olyan akivel el tudsz beszélgetni, elmenni ide oda, feloldódni, ez még egy 85 évesnek is iszonyat rossz, hisz ő tenni se tud ellene.

2017. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor embereket közt vagyok alig várom h haza jöhessek. Nem biztos h a magány.
2017. okt. 11. 18:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűbben igy tudnám elmagyarázni. Ha emberek között vagyok akkor azért szorongok. Félek tőlük. Főleg az idegenektől. Ha egyedül akkor az agyam történeteket kreál. Ami már odáig jutott h fizikailag bántom magam.
2017. okt. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!