Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? Nem tudtom mit...

Ez depresszió? Nem tudtom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Vannak napok amikor ki jön rajtam az hogy élni sincs kedvem...fel jönnek bennem a problémák amire még nem találtam megoldást..állandó feszültség, kedvtelenség jön rám. Mostanában egyre gyakrabban van ez. Egyre rosszabbnak érzem legszivesebben elmennék világgá hogy senki és semmi ne találjon meg és végre nyugodt legyek. Már a család tagjaimmal sem tudok normálisan beszélni..és komolyan néha megfordul a fejemben hogy értelmi fogy.atékosokkal élek együtt...5x kell elmondanom valamit és néha még akkor sem értik meg. Nemrége elsirtam magam emiatt az értetlenkedés miatt is...annyira kiakasztott. Fáj hogy nem tudok normálisan beszélni velük mert nem eszt érdemlik..mégsem tudom visszafogni az indulataimat. Lassal utálok élni...

2017. okt. 12. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha sulis vagy, ez a tipikus őszi depresszió, amikor megint kezdhetsz bele ugyanabba, már unod de egyszerűen csak ideges vagy, feszült, senki nem ért meg, mindenki okosabb nálad. Ez néha erősebb, néha gyengébb de velem is ez van.

Nem hiszem hogy meg akarsz halni mert akkor nem így tetted volna fel a kérdést. Te is írtad: nyugalmat akarsz. Ehhez a jógát tudom ajánlani, akkor nagy nyugalom van. Illetve hogy gyorsan végezd el a teendőidet, és feküdj le hamarabb. Gyakran ez is sokaz segít!


13/L

2017. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!