Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye ettől nem kell megijednem?

Ugye ettől nem kell megijednem?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy a héten kétszer vagy háromszor több Frontint vettem be a kelleténél. Amig a hatása tartott, csak halványan emlékszem arra az időszakra. Ugye olyan nem fordulhat elő hogy öntudatlan állapotban bántottam valakit vagy kárt tettem valakiben? Szerintem egy nyugtató nem vált ki ilyet.
2017. okt. 13. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettől nem. A frontin okoz memóriazavarokat, de ha bántottál volna valakit, arra azért homályosan emlékeznél. Attól viszont érdemes lenne félni, hogy hozzászoksz a nyugtatóhoz, mert az egyik tolerancia tünet az ellenséges magatartás, agresszív viselkedés. Elvonáskor ez fokozódhat, nem véletlenül csinálják az elvonást a zárt osztályon.
2017. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leszokott drogos vagyok, időről időre vannak komoly szorongásos pszichózisaim, amit eleinte pánikrohamnak véltek... bármilyen nyugtatót kapok ilyenkor, akkor a szorongásom mellé kapok egy hatalmas adag menekülés vágyat és megyek neki mindenkinek aki ellenáll... szerintem nem sok ember van, aki ki tudta magát harcolni zártosztályról elborult lelki állapotban, de én köztük vagyok... tucat rendőr kellett hozzá, hogy visszavigyenek...
2017. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom ez off volt, csak rávilágítok, hogy de lehet valaki agresszív a nyugtatótól.
2017. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, de gondolom, emlékszel mindenre, ami akkor történt veled.


Kérdező! Ennyi Frontintól teljes tudatkiesés nincs. Vagy max. elalszol, ha annyira sokat vettél be. Kizárt, hogy a tudtod nélkül bántottál volna valakit. Tudom, miről beszélek, mert én is szedtem nem keveset.

2017. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Álomszerűen emlékszem
2017. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!