Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha este elkezdek remegni és...

Néha este elkezdek remegni és nem tudok aludni. Hogy közdhetném le?

Figyelt kérdés
Eddig is volt ilyen néha,de mostanában egyre sűrűbben. Este jön elő lefekvéskor. Remegek így belülről és a lábam is. Aztán elkezd csikarni a hasam,legrosszabb esetben hányinger is kerülget. Ha nagyon fáradt is vagyok nem tudok elaludni,max elbóbiskolok pár percre és álmodok valami furcsát és ez így meg egèsz éjjel másnap pedig nincs étvágyam eléggè sokáig,nem mellesleg hulla fáradt vagyok. Zene, tv nem segít. Mit tegyek?

2017. okt. 13. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz mert valami lelki dolog lehet ez nálad.:( Kívánom gyógyulj meg és légy egészséges.
2017. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ! Még gyermekorvoshoz járok,hozzá menjek először?
2017. okt. 13. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szorongás gyanús... Nem megy az alvás, stresszelsz rajta, emiatt még annyira se sikerül. A remegés és a hasfájás/hányinger is a tünetei. Tudom, nem könnyű, de valahogy abba kell hagyni a stresszelést, mert ha nem, ez csak rosszabb lesz.
2017. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!