Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ha nagy...

Mit lehet tenni ha nagy ritkan tortenik is valami jo velem nem tudok neki tiszta szivbol orulni mert allandoan furdal a lelkiismeret csak ugy?

Figyelt kérdés
csak ugy ok nelkul furdal nem is tettem semmi rosszat,olyan mintha valaki lenne bennem es kinozna hogy sose legyek boldog es sose sikeruljon semmi, neha mar a hasam meg a szivem is faj a sok furdalastol, megkattantam??

2017. okt. 14. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudatos gondolkodas segit egyedul rajtad. Mehetsz szakembertol szakemberig, szedhetesz gyogyszereket, nem lesz jobb.

Egyedul az segit rajtad, ha tudatosan kezdesz el gondolkodni, es a negativ gondolatokat kerulni. Energiadat pozitiv dolgokba fektetni, sportolni, eleget mozogni, kreativ dolgokat csinalni.

Es ami a legfontosabb, koncentralni az oromre. Orulj akkor is ha nincs semmi okod ra.

2017. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ha nagy ritkan tortenik is valami jo velem"


Te például nem reggelizel?

Nekem már a reggeli örömet okoz. És jól indul a napom.

Tanulj meg az apró dolgoknak is örülni!

2017. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!