Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az apám azt hajtogatja, hogy...

Az apám azt hajtogatja, hogy elmegyógyintézetbe zárat, drogozok stb. Senki nem hisz nekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Decemberben kezdte, mert felkeltem éjjel többször wc-re (menstruáció miatt) hogy tuti nem tudok aludni... Másnap elkerültük egymást a városban erre, hogy én megbolondultam stb. Ekkor kellett volna észbekapnom...

Azóta is ezt hajtogatja, hogy én bolond vagyok, bezárat.

Március óta nagyon durván,hogy majd ő lemegy az orvoshoz, aztán elmebetegnek nyilvánít. Agyonver és a mentő visz el stb

Meg hazajövök suliból, erre rám fogja, hogy be vagyok szívva, drogot menni voltam.

Meg csak úgy, beront és közli, a marhaságait.

Félek tőle, elmondhatatlanul. Akárkinek mondom röhög vagy azt mondja szarjam le.

Nem lehet ilyen körülmények között élni.

Gyomorgörccsel jövök haza, amint tehetem menekülök.


2017. okt. 18. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért nem lép az anyukád már 15 éve? Neki kéne kilépnie ebből, nem hagyni, hogy a gyereke is tönkremenjen ebbe. Nem is értem az anyukádat, hogy miért tűr még.
2017. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sajnos nem volt elég bátorsága hozzá, meg nem is volt kb. hova. Én is mondtam már neki, hogy ezt már rég megkellet volna oldania. De sajnos én benne vagyok és tényleg nagyon nehéz, együttes erővel most menni fog. Ma is, hogy elkezdtük "fateromnak" adagolni a témát, hogy el lesz adva a lakás, mert ezt nem folytatjuk tovább. Erre azt mondja, hogy biztos nem akkor inkább ránk gyújtja... Szóval igencsak szar a helyzet, nehéz egy primitív emberrel egyezkedni. Bocs az offért
2017. nov. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!