Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az érzelmeket elfojtani...

Az érzelmeket elfojtani mennyire káros?

Figyelt kérdés

Engem úgy neveltek,hogy minden érzelmet fojtsak el,pedig én szerintem nagyon is egészségtelen dolog. Ki kell mutatni az érzelmeket,meg kell őket élni,és nem lenyelni.

Nem vagyok hajlandó SEMMIT elfojtani,már csak neveltetésem ellenére sem,hagyom őker áramolni.



2017. okt. 19. 00:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem káros, jobb, ha elfojtod!
2017. okt. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elmondhatatlanul káros, főleg gyerekkorban. Nekem sem volt szabad kimutatnom az érzelmeimet, kőkemény munka árán meg is tanultam, hogy ne mutassak ki semmit. Aztán meg tanulhattam meg újra az érzelmek kimutatását... mert később meg már az volt a baj, hogy nem tudom kimutatni őket!

Felnőttként persze, hogy nem mutathatjuk ki minden érzelmünket. De nem elfojtani, lenyelni kell őket, hanem a megfelelő mederbe kell őket terelni.


29/N/Asperger-szindrómás

2017. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Egy egészséges ember minden érzelmet kimutat,én pl.ha sírnon kell,igenis sírok és nem érdekel a sok keménykedő,sznob,ál-macsó kőbunkó,lásd #11!
2017. okt. 23. 17:09
 14/14 A kérdező kommentje:
#11 Te meg húzz már innen,te alexitímiás(érzelmi analfabéta) sznob bunkó!
2017. okt. 23. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!