Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy férfit gyerekkorában...

Ha egy férfit gyerekkorában molesztáltak?

Figyelt kérdés
Milyen hatással lessz a szexuális beállítottságára?(abban az esetben ha férfi molesztalta).Okozhat ez hajlamot homoszexualitásra?
2017. okt. 24. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem az unokabátyám molesztált.. nem részletezném, de igen szerintem azóta a fiúk érdekelnek, bár lehet elötte is.. sajna már nem tudom
2017. okt. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ez okoz hajlamot.

Az hogy melyik nem iránt vonzódsz a 3.hetnem kialakul magzatállapotban. Nem tudom már hogy az agy melyik része felelős ezért de ez nem is fontos.

Elvileg így van.

Van aki törés hatására elidegenedig az ellentétes nemtől, ha alapból hetero. És mivel van szexuális vágya, na meg gyomra. "atpartol"

2017. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem is az unoka batyam molesztalt eloszor, meg gyerek voltam o meg tizeneves. A farkat nyomkodta a kezembe meg a szamhoz. Aztan tizenevesen a szomszed fiuval rendszeresen kielegitettuk egymast de az meg nem volt szex. Mig nem a termal furdobe elkezdett simogatni egy idos ferfi na az egeszen mas erzes volt! Engedtem hogy had simogasson es addig simizett izgatta a popsim mig egyszer zaras elott a kabinomba bejott es magaeva tett. Egesz nyarat vele toltottem es nagyon elvezetes volt!!
2020. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!