Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy gyerekkori élményről van...

Egy gyerekkori élményről van szó, amiről nem tudom eldönteni, hogy molesztáltak-e. Emlékkép/ félreértés/ álom? Hogyan tudom kideríteni?

Figyelt kérdés
Most 30 éves létemre egy furcsa élmény jön elő a gondolataimban egyre gyakrabban. Nem tudom belőni a pontos életkort az biztos, hogy 4 és 10 éves korom között lehetek, egy közeli férfi családtag megkér, hogy üljek rá a tenyerére. Nagyon zavaros az egész, lehet hogy ezt (is?) én tettem hozzá, de mintha megkért volna hogy neki háttal üljek közben. Ülök a tenyerén(ruhában) és semmi nem történik nem mozdul alattam a tenyér, csak egy nagyon minimálisan. Aztán ugyanezt kértem anyukámtól hogy had ülhessek a tenyerére..(gyerek voltam fogalmam sem volt, hogy ez mit jelenthet azt gondoltam játék) és anyukám kiakadva kérdezi ettől a férfi családtagtól, hogy igaz-e hogy mit kért tőlem... Erre a családtag bemutatja ezt a 'játékot' viccesen, úgy hogy ráültet a kezére és elkezd hintáztatni, tehát teljesen ártalmatlan gyerekjátékként mutatja be. Lehet, hogy molesztált ez az ember?? Nagyon fontos... A mai napig kapcsolatban állok vele és a legszörnyűbb, hogy világ életemben imádtam és közel áll hozzám. Ha valós az esemény miért most jön elő 30 évesen???? Bárcsak kideríthetném, hogy alaptalanok a gyanuim, és egy buta álomképre emlékszem csupán vissza. Azonban azt is megemlíteném, hogy nagyon korán kezdtem el maszturbálni(kb 5évesen) akkor ez azt jelentheti, hogy már előtte is molesztálhattak? Szörnyen érzem magam... Ha ez az egész igaz, akkor az egész életem egy hazugságra épült. A legrosszabb az, hogy nem tudok szabadulni a gondolattól, napi többször előjön..
2016. aug. 29. 01:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha nagyon kusza a történet... Soha senkinek nem mondtam el és úgy döntöttem, hogy nem is fogom ezért választottam ezt a fórumot, amit név nélkül használhatok. Nem tudom lenne-e merszem elmondani egy pszihológusnak, de ezen a fórumon is hosszasan agyaltam..
2016. aug. 29. 01:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem csak beleképzelsz dolgokat - egyszerüen játszott veled, mint ahogy egy gyerekkel szokás, minden molesztálási szándék nélkül.

Hibátcsak anyukád követett el, amikor ezt túlpörögte és cirkuszolni kezdett.


Az meg, hogy egy 5 éves maszturbál, a világ legtermészetesebb dolga, hacsak nem nagyon elnyomó környezetben nö fel, akkor csinálja. Ha a család nagyon prüd, akkor kevesebbszer és titokban teszi, és emellett még büntudata is lesz a gyereknek.


Szerintem nálad inkább ez a gond, a nyád viselkedése a szexußalis témákkal szemben, nem pedig egy családtag ártatlan játéka.

2016. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakember által végzett hipnózis segíthet.
2016. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk a szex az tabu volt( prűd, konzervatív család). Emlékszem többször "lebuktam"maszturbálással, meg számdékosan rám nyitották az ajtót, nem volt szabad. Mindig így kérdezték: mit dolgozol??? Szóval normális ennyi idősen maszturbálni? Valamiért abban a tudatban voltam, hogy tinédzser korban normális elkezdeni.. Nem tudom mernék-e egy hipnozisos terápiába belevágni. És mi van ha több dologra fény derül mint szeretném? Nem véletlenül raktározzuk a traumatikus élményeket sokszor a tudatalattiba.. Egyébként molesztáltak egyszer fényes nappal, és tisztán emlékszem rá,de az egy vadidegen sz@r senkiházi alak volt, nem hagyott bennem mély nyomot, igaz ha látnám legszívesebben sortűz elé állítanám... az összes többi szeméttel együtt, aki gyerekek lelki világát töri szilánkokra és nyomorítanak meg ezzel emberi életeket örökre.. ;(
2016. aug. 29. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma inkább azzal volt, hogy az anyukád ennyire prűd. Neki valószínűleg az is tabu volt, hogy bármilyen módon a nemi szerv közelébe nyúljon bárki, ez lehet a magyarázata annak, hogy nekiesett az illetőnek, akinek a tenyerére ültél, hiszen "megfogott" a nemi szerved közelében. Van ilyen ismerősöm, egyszer azért vert ki hasonló balhét mert a fiú unokájának egy ismerős kislány cukorkát tett a zsebébe, a nő ezt meglátta és mindennek elmondta szerencsétlen kölyköket, hogy a kislány "olyan helyen" fogdossa a kisfiút, ő meg hagyja.
2016. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem molesztáltak kb. 7-8 évesen. A volt barátnőm volt. Azóta nem beszélek, de sajnos egy osztályba kerültünk. 14/L
2018. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!