Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egy utolsó segélykiáltás....

Hosszúhajú kérdése:

Ez egy utolsó segélykiáltás. Egyre nagyobb indulatkitöréseket produkálok!?

Figyelt kérdés
borderline személyiségzavarom van, és ebből adódóan az indulataim eleve erősebbek. Hosszú évek óta kezelnek, tk. mivel elég öreg vagyok már, a bordi részen át is jutottam, alig van egyéb tünetem. A szorongás az ami megmaradt, erre hat a gyógyszer, oké. De az indulatkitörések egyre erősebben kísértenek. - ez az egy maradt, sőt egyre erősebb. valószínű az oka az, hogy nagyon régóta tudatosan fojtok el magamban mindent, csak azért hogy a környezetemnek megfeleljek. A kezem mindig remeg, és úgy érzem nekimegyek annak aki bánt. ( másnak nem, olyat nem bántanék aki nem árt!!! ) Nemsoká végre kapok némi pénzt így lesz pszichológusom, de kell segítség addig is.
2017. okt. 24. 23:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
7 - ez nagyon jól esett, köszönöm!!!! :)
2017. okt. 25. 00:21
 12/13 anonim ***** válasza:

Indulatkitöréseim nekem is vannak, amikor sokat vagyok interneten. Valószínűleg magánéleti problémám miatt, hogy nincs kapcsolatom és soha nem volt.

Két megoldás van. Keresek egy kapcsolatot. De ezt én nem tudom teljesíteni.

A másik szerintem a teljes izolálás, ami azt jelenti, hogy letörlöm magam minden internetes fórumról, ahol magánélet jellegű kérdésekkel és témákkal bombázzák az embert. Csökkentve így a hiány okozta indulatokat.

De nehéz betartani. Itt is sok időt töltök és majdnem ennek az egésze szinte csak indulatokba alakul át.

A hétköznapokban egyébként nyugodt vagyok.

2017. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 hu most valamibe nagyon beletrafáltál. nekem sincs kapcsolatom és nem is volt. ez rendesen, nagyon rendesen frusztrál. én ez elől úgy izoláltam magam, hogy alig megyek utcára, ott is szembesül az ember percenként a fájdalmaival. - látva másokat. a netet nem tudom beszüntetni, mert a hülye személyiségzavar miatt szinte ez az egyetlen kapcsolatom a külvilággal. mit csináltál, ha mégis indulatos voltál?
2017. okt. 26. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!