Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egy utolsó segélykiáltás....

Hosszúhajú kérdése:

Ez egy utolsó segélykiáltás. Egyre nagyobb indulatkitöréseket produkálok!?

Figyelt kérdés
borderline személyiségzavarom van, és ebből adódóan az indulataim eleve erősebbek. Hosszú évek óta kezelnek, tk. mivel elég öreg vagyok már, a bordi részen át is jutottam, alig van egyéb tünetem. A szorongás az ami megmaradt, erre hat a gyógyszer, oké. De az indulatkitörések egyre erősebben kísértenek. - ez az egy maradt, sőt egyre erősebb. valószínű az oka az, hogy nagyon régóta tudatosan fojtok el magamban mindent, csak azért hogy a környezetemnek megfeleljek. A kezem mindig remeg, és úgy érzem nekimegyek annak aki bánt. ( másnak nem, olyat nem bántanék aki nem árt!!! ) Nemsoká végre kapok némi pénzt így lesz pszichológusom, de kell segítség addig is.
2017. okt. 24. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Akkor kérdezek én. Leszbikus vagy kérdező?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2017. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
elvileg igen - de sose volt kapcsolatom
2017. okt. 24. 23:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz megfelelni másoknak? Nincs neked semmi bajod,csak nagyfokú önbizalomhiány,és ezáltál megfelelési kényszer a mai társadalmi elvárásoknak,amiről a szüleid tehetnek,rossz neveltetés,ez ma népbetegség,fogadjunk ezt mondja majd pszichológus is. De menj el mindenképpen,fog tudni segíteni.
2017. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Két dolgot szoktam javasolni, a jógát és az edzést. Tartok tőle, hogy a jóga neked nem lenne megfelelő, de hidd el, egy boxzsák és egy-két kifulladásig tartott edzés csodákat tenne veled! Nem szabad az ilyen érzéseket elfojtani... viszont ezernyi eszközöd van rá, hogy kiéld anélkül, hogy bárkit bántanál! Tessék használni őket.
2017. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nálam a bordiból fakad, mert annak egyik fő tünete az indulatkitörések - és szükségem lenne arra hogy tanácsokat kapjak, amiket egyedül is képes vagyok megtenni, vagy bármi, nem tudom mi,
2017. okt. 24. 23:52
 6/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. A pszichiáter szerint nálam is fennáll egy lehelletnyi borderline - bár ebben én nem vagyok annyira biztos -, viszont emellett bipoláris is vagyok, ami tuti.

Abbahagytam a kezelést már az elején. Hidd el nekem, hogy a sport segíteni fog. Ami energiát levezetsz, azt nem tudod sem magad, sem mások ellen felhasználni.

Ha van kedved beszélgetni róla, akkor írj rám :) 27/N

2017. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagy egyszerű eset... :D

Remélem nem akarsz eret vágni, vagy ilyesmi.

2017. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ejjh de vicces vagy így kora hajnalban, jobb dolgod nincs, tréfamester? :D
2017. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6 írok neked :)

7 már nem. az régen volt, azokból kigyógyultam - bár egy bordi sosem gyógyul, de az eléggé lekopott - de sosem jelentem ki hogy teljesen, mert nem tudom mint hoz az élet.

2017. okt. 25. 00:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Ennek örülök.

Segíteni ugyan nem tudok, de kívánok minden jót neked. :)


#7

2017. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!