Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van úgy, hogy napokig nem...

Van úgy, hogy napokig nem alszom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleinte csak akkor ha vizsgáztam, vagy melóztam.

Most már akkor sem tok elaludni,amikor semmi problémám sincs.És nagyon rosszul vagyok egész nap.Fáradt vagyok és sokszor le kell feküdnöm,becsukom a szemem,de csak vagyok az ágyban,nem alszom el.De ha melózom nem fekhetek le csak úgy.Altatót nem akarok szedni egyáltalán.


2007. nov. 25. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szedj melatonint. Gyógynövényboltokban hozzájutsz.

[link]

2007. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az álmatlanságnak vagy szervi, vagy lelki oka lehet. Először ezt kellene megvizsgálni, aztán jöhet a többi, de erre nem hiszem, hogy egy laikus érdemben tudna neked válaszolni, sőt, egy szakember is csak bizonyos tesztek elvégzése után.
2007. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló problémával küzdök, s az álmatlansg már kezdi felőrölni az idegeimet. Súlyos esetben alvásklinikát javaslom, nagyvárosokban találsz ilyet. Én még nem voltam. Gyűjtöm a bátorságot. :S

Hajrá, együttérzek veled.

2008. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

le kéne pakolni a gondokat, amitől nem tudsz aludni.

nem kávézol, kólázol, energiaitalozol délután, ugy-e ? Mertha igen, ne csodálkozz!

2009. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aludjál!
2010. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

dél után egyáltalán ne igyál kávét, kólát, energia italt,

és igaza van, annak, aki írta, le kéne rakni a gondokat.


Este vess számot a napoddal. Az a jó, ha el tudod mondani, a kitűzött célomért (ez bármi pozitív lehet) ma ezt és ezt tettem, megtettem mindent, amit lehet.


Haraggal ne feküdj le, békélj meg azzal, akivel aznap összevesztél.

2010. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!