Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholról való leszokásról...

Alkoholról való leszokásról tanácsok?

Figyelt kérdés
Le akarom tenni teljesen az alkoholt,de az utóbbi években csak olyan haverokat szereztem akik isznak.Van,hogy,ha nem találkozok velük egy ideig,akkor rám jön,hogy menjek kocsmázni és találkozzak velük,hogy beszélgessünk.Teljesen beindulok olyankor,pedig nem lehetne innom,mert olyan gyógyszert szedek.Van aki le tudott szokni a kocsmázásról és az ivásról? Ha igen hogyan?
2017. okt. 25. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Priviben.!
2017. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne igyál! Ne barátkozz alkoholistákkal! Kerüld el a kocsmákat! Akárhányszor inni akarsz (nem vizet), dobj egy százast / kétszázast a perselyedbe.
2017. okt. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 35 évi erőteljes alkoholizálás után lettem antialkoholista, egy teakeverék segítségével, minden görcs és elvonási tünetek nélkül. És ennek már 19 éve!
2017. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat.Próbálom kerülni a kocsmákat és az alkoholistákat,de mikor 5-6 napig nem iszok és kijövök a szorongásból,mert elkezd ürülni az alkohol és elkezd hatni az antideprenszáns,akkor jól érzem magam és mennék kocsmázni.Ezt kell megszüntetnem,ami tudom agyba dől el és akarat.Milyen tea az? Amúgy gratula hozzá.
2017. okt. 28. 15:03
 5/5 anonim válasza:
A kocsma helyett válassz valami mást: menj el kocogni, horgászni, vagy más sportot űzni...
2017. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!