Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyenge vagyok lelkileg....

Gyenge vagyok lelkileg. Hangulatfüggő, de az önbizalmam talán megüti a nullát. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Minden apróságot magamra veszek, mindig azt hiszem, hogy én vagyok a hibás, nem tudom magam elfogadni. Nem tudok érzelmeket kimutatni, próbálom elrejteni őket, de nagyon fáj. És ezt senkinek sem mondom. Sokat sírok, de belül még többet. Mások előtt soha. Van barátom, szeretem, de úgy érzem jobbat érdemel. Féltékeny vagyok azokra a lányokra, akikkel rendszeresen beszélget, de ezt nem mutatom ki neki. Szüleimmel sem jó a kapcsolatom.


Tulajdonképpen csodálkozom, hogy ezt mind leírtam. Kicsit jól is esik. Vannak barátaim, de valahogy mégsem vagyok olyan, mint én. Vannak boldog pillanataim, olyankor mosolygós vagyok, és tulajdonképpen társaságban sose szomorkodom, nem akarom lehúzni őket a rossz kedvemmel. Sosem kérek senkitől szívességet, mert úgy érzem, hogy nagy teher nekik. Én viszont szeretek segíteni, mert olyankor fontosabbnak érzem magam. De egy kis apróság is elég, hogy szomorú legyek.

Rendszeresen sportolok, versenyszerűen(küzdősport). Rengeteg hobbim van. Izmos vagyok, és elmondások alapján szép arcom van, de mindig úgy érzem, hogy csak nem merik a szemembe mondani.


Valaki hasonló helyzetben?



2015. febr. 3. 22:23
 1/10 viktorvarga ***** válasza:
izmos?
2015. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, javítok *mint ők.

Egy lány nem lehet izmos?

2015. febr. 3. 23:49
 3/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Önálló vagy anyagilag? Utaztál már valamerre, voltál külföldön? Lehet, hogy ezek az egészséges ingerek hiányoznak az életedbôl.
2015. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok, még tanulok. Külföldre nem szoktam menni, pedig nagyon vágyom rá. Sajnos a barátom nem utazgatós típus, így Magyarországon belül is egyedül szoktam menni.
2015. febr. 4. 13:00
 5/10 viktorvarga ***** válasza:
lehet.de miért meg hogyan?
2015. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha lehetne, inkább a kérdéssel foglalkozzunk :)
2015. febr. 4. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Valaki hasonló helyzetben?"


Mivel tucatkérdés ezért ja biztos..új divat az önbizalomhiány

23/F

2015. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy te divatnak fogod fel.
2015. febr. 4. 22:27
 9/10 anonim válasza:
100%
Ne is törődj vele, Kérdező. Itt sokszor nem várhatsz együttérzést, vannak a gyik-en fura, leszólogatós arcok dögivel. Másrészről, kb 20 és 22 évem között én is hasonló állapotba kerültem mint te, de én nagyon is tudom a kiváltó okát. Családi problémák, szülők harca. Mikor végre kiszabadultam külföldre és önállósodtam, majd tartósan ki is költöztem, minden megváltozott. Egyszerűen előtte a körülöttem lévők folytonos negatív energiája leszívta az erőmet :( Bizony, lehet a család is a legnagyobb ellenség..sajnos. Szóval nyiss a változásra. És menj Erasmus csereprogramra is mindenképp.
2015. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ment a zöld mancs
2015. febr. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!