Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Medazepam helyett IBS-re?

Medazepam helyett IBS-re?

Figyelt kérdés
Helló! 41 éves vok, 13 éves korom óta küzdök egész nap tartó bélfájdalommal, ebből adódó izgatottsággal, fáradékonyság, letargia stb. Medazepamot ha szedek az egész jól csökkenti a tüneteket, viszont legutóbb, mikor 3 hónapig szedtem (napi 2X felet) annyira feledékeny lettem, nem tudtam öt perccel ezelőtt bezárkóztam-e, mit hova tettem tíz perccel ezelőtt. Ezt abba kellett hagynom sajnos, bár érzelmileg nagyon jól voltam és álmos se voltam tőle, a beleim se fájtak. Más gyógyszereket is próbáltam, de ezek nem váltak be: Xanax, Andaxin, Buspiron, Elenium, Seroquel, Seduxen, Grandaxin. Esetleg tudna valaki szorongásos IBS-re valami bevált gyógyszert, ami mellett lehet dolgozni és nem okoz ilyen szinten butulást, mint a medazepam? Rivot még nem próbáltam, bár ettől a szertől óva intenek mindenkit. Xanaxnál fáradtságon kívül nem éreztem semmit, amiért azt érdemes lenne szedni. Mit írassak fel? Valamilyen szerre szükségem van az állandó fájdalmak és az ezek miatt fellépő fejfájás, szorongás miatt.

2017. okt. 28. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az IBS jellemzően pszichoszomatikus betegség, ezért mélylélektani terápia javasolt.
2017. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cataflamot. Ezen kivul a xanaxbol mennyit szedtel? Az egyik legerosebb nyugtato, ha az nem hat, max a rivotril marad, de mindegy mert baromi addiktivak
2017. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Xanaxból a legkisebb adag is kiüt ( 2X 0,25 mg ), de nem is érzem tőle jobban magam.
2017. okt. 28. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!