Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Memóriazavar vagy demencia...

Memóriazavar vagy demencia fiatalon?

Figyelt kérdés

Régen 7 éves koromban nagyon erős emlék, hogy kétszer elolvastam egy 1.5 oldalas mesét és visszamondtam kívülről szinte hiba nélkül, mindig is értelmes gyereknek tartottak.

Ehhez képest most alig bírok megjegyezni egy történelem vagy irodalom leckét, amit megtanulok az nem sokáig marad meg, a matekot, fizikát értem és jó is vagyok belőlük de matekból is egyre gyorsabban kiesnek dolgok.

Rendszeresen előfordul hogy nem emlékszem hogy mit hova tettem, mire költöttem el a pénzem ráadásul 2 hét időtartamban. Azt viszont már felfedeztem hogy deperszonalizációm van, mintha elszakadnék önmagamtól és ez csak egyre rosszabb lett. Van visszaút, vagy ez maradandó?


2017. okt. 30. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet csak szimpla vitamin vagy ásványi anyag hiánya is...


szedj béres cseppet, c-vitamint

ne cigizz, ne piálj sokat, és mozogj :D

2017. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlen tinédzser? A hormonok megőrülnek.. az agy leáll
2017. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Aludd ki magad, fáradt vagy, vszinűleg túlterhelt.
2017. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!