Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert gondolok a halalra...

Miert gondolok a halalra allandoan?

Figyelt kérdés

Minden egyes nap arra gondolok hogy en miert elek,allandoan csak sirok,sotetben vagyok egyedul es azon gondolkodom milyen jo lenne ha en nem lennek mar...utobbi idobe kerulok mindenkit,nem jarok sehova csak otthol vagyok, es rsm jon a panik roham a semmibol, elkezdek sirni,neha kimegyek orarol mert egyszeruen ram jon a siras es elmegyek a wc hez...idegeskedek mindenen... A semmibol elkezdek panikolni hogy jaj mi lesz stb

..sokat almodok arrol hogy megolom magam es mindig felriadok almombol,es mar megy ez az idegeimre,egyszer suli utan setaltam haza es behalucinaltam hogy ott log a holtestem a balkonnal fent....akkor megijedtem...kiskorom ota vagyok igy ezzel hogy nem akarok elni...barataim nincsenek..elvesztettem oket...nem tarsalogtam veluk csak egyedul voltam otthol...es elgondolkodtam azon hogy nekem nem is kellene elnem,feleslegesnek erzem magam,otthol is mindig bunko velem mindenki,csak ugraltatnak engem es mindiv az van amit ok akarnak,nem onallosodhatok kicsit se,ol nelkul elkezdenek provokalni engem es mar nem birom ezt,mindenem remeg mar,es minden este ugy alszok el hogy sirok....


2017. okt. 30. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Plusz nem figyel ram senki otthol,beszélek nekik es mintha a falnak beszelnek...
2017. okt. 30. 18:20
 2/9 Kicsidodó ***** válasza:
Kitartás.Megvárod a 18-at és megvalósíthatod az álmodat.
2017. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg is írtad a választ a kérdésedre:


"csak ugraltatnak engem es mindiv az van amit ok akarnak,nem onallosodhatok kicsit se"


Vagyis nem a magad ura lehetsz, nem vagy szabad. Nem azt csinálhatod amihez kedved van, hanem amit mások mondanak.

Ezen kell változtatni és a halál gondolata is megszűnik.

A következő két idézetet gyakran beszúrom hasonló kérdésekhez:


"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."

(Bob Dylan)


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz, amit akarsz, és nem azt, amit mondanak."


Sajnos Magyarország eléggé egy olyan hely ahol a többség imád úgy élni hogy megkeseríti mások életét az által hogy nem úgy élhetnek ahogy akarnak. Én is átéltem hasonlókat, de aztán felnőttként más lett minden. Mert akkor már nem tudtak kicseszni velem. Szerencsére nekem a szülő sokat segített. Mivel ők értették miről van szó, mert ők meg a kommunizmus áldozatai voltak, tehát tudták jól hogy vannak a társadalomban olyan egyének akik dolgozni nem akarnak de másokat kínozni szeretnek. Szerencsére a szüleim nagyban hozzásegítettek ahhoz hogy én lehessek a domináns a másokat megkeserítő egyének felett.

2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.. Csak mindneki hatat forditott nekem mindig,en mindenkinek segitek,meghallgatok mindenkit,megvedek masokat nos amikor velem van valami en senkire se szamithatok..senkire...nem figyelnek ram,es szokasos kell mutatni hogy "jo kedvem van,minden oke,,..mert ha nem igy csinalok mindneki oda jon hogy jaj mi a baj,de akkor se azer kerdik meg tolem mert erdekli oket hanem csak kivancsisagbol...
2017. okt. 30. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak azokkal tégy pozitívot akik melletted állnak, akik erősítenek téged. Aki csicskáztat azt hullának, egy senkinek tekintsd, hisz kártékony számodra. És ha érzi hogy nem szereted, akkor általában megtörténik a csoda és ő is hasznos lesz számodra. Ha meg nem akkor csak lelép az életedből.
2017. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aza baj hogy most mindenki hatat forditt nekem...nemtudok senkire szamitani..
2017. okt. 30. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor számíts csak magadra. Bármire képes lehetsz, csak el kell hinned és menni fog. Rengeteg minden múlik a pozitív gondolkodáson, legyen egy célod, ami motivál, amit el szeretnél érni, így lesz értelme az életnek. Ha egyszer kidugod a fejed a gödörből, már könnyebb lesz kimászni. És ha kimásztál, még mindig nehéz lesz felállni, sőt, akár újra visszaeshetsz a gödörbe, de próbálkozz. Egyszer sikerülni fog, és ha felálltál, erősebb leszel, mint valaha, mert rájössz, hogyan tudod megtartani az egyensúlyod.
2017. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanacsokat!☺
2017. okt. 31. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta jobb a helyzeted?
2019. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!