Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összefügg egyáltalán a pszicho...

Összefügg egyáltalán a pszichológus hatékonysága azzal, amennyi pénzt kér? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Eljutottam arra a pontra, hogy mindenképp el fogok menni valakihez, nem mehet így tovább. Ha majd ott fogok ülni, fogalmam sincs mit fogok mondani hogy miért vagyok itt. Azt se tudom elképzelni hogy mi a megoldás a problémámra.

Milyen árra számítsak? Szubjektív véleményem mindenféle alátámasztás nélkül, hogy hiába drága valaki, ha nincs meg az összhang és nem érzem hogy megbíznék benne, nem fog működni az egész. Mit csináljak? 23/F


2017. okt. 30. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el, kérj pár alkalmat, hogy meglásd, tudtok -e együtt dolgozni, megvan -e az összhang, stb.

Fontos, hogy hosszútávú elköteleződést jelent, tehát nem az történik, hogy pár alkalom után elkövetkezik a gyökeres megváltozás, mert a lelki folyamatok lassúak...

Ha nem tudsz mit mondani, akkor kérdezni fog, az alapján menni fog, el fogod tudni kezdeni.

Árban - úgy tudom - 6000 8000 Ft körül vannak...

2017. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg ha valaki tudna ajánlani valakit Budapesten megköszönném, bár ugyanúgy szerencse hogy milyen lesz.
2017. okt. 30. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ár leginkább a rendelés helyétől függ.

Bp belvárosban 15-20 ezer/óra. Ugyanez (lehet még jobb!) külső kerületben 5-8 ezer/óra.

Hívj fel többet, és érdeklődj, lehetőleg mélylélektani terápiára kiképzett (pl. integratív) után. Ha nem terapeuta a pszichológus, csalódhatsz.

2017. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Mi értelme van valaminek, ami nem ”mélylélektani” ?
2017. okt. 30. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, vannak akikhez nem nagyon mennek vissza mert alkalmatlan rá, de amíg kipróbálják is keres egy csomó pénzt.


Sajnos azt nem nagyon nézik, valaki alkalmas-e erre a pályára, ha a vizsgákra bemagolja amit kérnek.

2017. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen dolog, persze ez még nem jelent garanciát
2017. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!