Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sírtatok már pszichológusnál?...

Sírtatok már pszichológusnál? Mit mondott vagy hogyan reagált?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak majdnem, de sikerült visszatartanom. Amit tudom hogy nem szabadna, de ennyire nem merek megnyílni neki, és beszélni sem tudnék. Csak mondta, hogy látja hogy mindjárt elsírom magam. Illetve nálunk ki vannak készítve zsepik, szóval gondolom ilyenkor mondaná hogy tessék zsepi, vagy valami
2017. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha terapeuta a pszichológus, kb így: "A könnycseppekkel a feszültségek eltávolodnak . . . ."
2017. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

teljesen természetesen. volt, hogy mondta, hogy van az asztalon zsepi.


az is világos, miért nem jó érzés idegen előtt sírni. másrészt jó társaságban sírni hasznos is lehet. idő kell ehhez.

2017. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak nagyon küszködtek hogy el ne sírjam magam, de biztosan észrevette... Nem mondott rá semmit, ugyanúgy folytattuk a beszélgetést.
2017. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem történt ilyen, viszont a pszichológust meg tudtam siratni pár másodpercre. :/
2017. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Az nem semmi... Szabad tudni mivel sikerült? :(
2017. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lelki gondozó számít?

Többször is volt olyan hogy elfutották a szemem a könnyek meg egyszer le is gördültek az arcomon de attól ugyanúgy folytattuk a beszélgetést. Annyit csinált hogy felállt és a polcról vett le zsepit.


Egy táborban pedig egy lelkigondozó nő előtt kezdtem el annyira sírni hogy beszélni se tudtam és úgy ültömben ketté görnyedtem. Ő a hátamat simogatta amíg meg nem nyugodtam.

2018. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!