Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, hogy ne kínozzon...

Mit tehetnék, hogy ne kínozzon a szorongás?

Figyelt kérdés
Rettenetesen szorongok mindig, és félek az emberektől. Már ha csak rám néznek attól is zavarba jövök, és elkapom a tekintetem. Tuti hülyének néznek, talán az is vagyok... Próbálok önbizalmat gyűjteni, de egyszerűen nem megy. Nagyon rossz ez az egész. Úgy érzem, hogy nem fogom sokáig bírni ezt. Egyre inkább bezárkózom, és kerülöm az emberek társaságát.
2017. nov. 2. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyzet velem is pontosan ugyan ez. Számomra megoldhatatlannak tűnik az egész. (tudom ezzel semmire nem mész sry)
2017. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En kaptam enyhe szorongasoldot es nagyon sokat segit! Hihetetlen mas az allapotom. Vagom hogy majd beszolnak hogy jaj a gyogyszer nem egeszseges meg lof..sz,de konyorgom az jobb ha minden nap annyira szorongsz hogy mar hasi gorcsogben fetrengsz,a borod ronda,remegsz es aludni se tudsz? Nyugodtan irass fel ilyet! Ez magatol nemigazan mulik el.
2017. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!