Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már beteges "rajonság"...

Ez már beteges "rajonság" vagy társra vágyom?!

Figyelt kérdés

Kb fél éve találtam egy külföldi youtuber lányt.

Először azért kezdtem el nézni mert tetszett a stílusa kinézete ilyesmi.

Szépen végignéztem a videóit.Azóta minden este újranézek párat.Követem twitteren instagramon ott is végig görgettem az összes képét bejegyzését.Képes vagyok hajnalba felkelni vagy fentmaradni azért hogy megnézzem az élő adásait.Mivel Californiában él.Elkezdtem angolul tanulni hogy megértsem mit mond.Párszor beszéltem is vele ezekben az adásokban.Sokszor kezdek el random képeket nézegetni róla.Ha unatkozom vagy elképzelem hogy valamilyen közös programon vagyunk.

Az utóbbi után elgondolkoztam hogy valami nem oké... :D



2017. nov. 2. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi gond ezzel :D

Én ugyan ezt csinálom egy ènekessel. A telóm tele van a képeivel, imádoooom...

Szóval nem csak te vagy ilyen.

17/L

2017. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen oké a dolog, én is így vagyok férfi színészekkel, ugyanígy hajnalig tudom nézni a velük készített interjúkat, filmrészleteket, stb. :D

17/L

2017. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az kimaradt hogy természetesen tele van a telefonom insta/snapchat storik screenshotjaival :D

Lányoknál talán többször fordul ilyen elő én úgy tapasztaltam de fiúknál...nem tudom :D

Mentségemre szolgáljon hogy velem egykorút követek.

22f

2017. nov. 2. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Még össze is jöhet... :)
2017. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos mas fiuknal is van ilyen, csak nem nagyon reklamozzak, ellenben a csajokkal:D
2017. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamennyi rajongás egy sztár stb. irányában majdnem minden embernél előfordul. Itt a kérdés az, hogy mennyire képes elfajulni ez a dolog. Ha már zavarj a amindennapjaida, a magánéletedet. Ez nehéz kérdés egyébként.
2017. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!