Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az, hogyha kiabál...

Mitől lehet az, hogyha kiabál valaki előttem, vagy legalábbis hallom akkor remegek?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul hogy hallom, vagy látom hogy valaki(k) kiabál(nak) és akkor mindig elkezdek remegni és hevesen dobog a szívem. Sajnos sokszor volt gyermekkoromban otthon is ebben részem, hogy kiabálást, sokszor inkább úgymond "ugatást" (remélem értitek mire gondolok), ajtó-szekrény-asztal csapkodást kellett látnom vagy hallanom. Ezt nagyon utálom, ha valaki velem veszekszik akkor is ugyanez a reakcióm.

Ez mitől lehet? Hogyan tudnám kezelni az ilyen helyzetet? Eléggé zárkózott is vagyok, barátaim nem igen vannak csak pár, de velük sem olyan erős a kapcsolatom. A problémáimat senkivel nem tudom megbeszélni, az ismerkedéstől is messze állok.

Mi ilyenkor a teendő? Volt/van valaki hasonló helyzetben?

17/L


2017. nov. 3. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj segítséget. Nem túl kellemes ilyen körülmények között "felnőtté" válni. Adj magadnak egy esélyt a normálisabb élethez. :)
2017. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kerüld a kiabálós helyeket és embereket, és jól fogod érezni magad.
2017. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!