Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az ha nem akarok 8...

Normális az ha nem akarok 8 órát dolgozni azért hogy meg tudjak élni? Nem akarok robotolni és munkának élni.

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem hogy nem akarok heti 5 napot dolgozni 8 órába életem végéig és 'napról napra' megélni. Oké össze lehet gyűjteni egy jó házra mondjuk külföldi munkavégzéssel 6-7 év alatt. Egy jó autóra 4-5 év alatt. öltözködni elmenni ide oda megint elvesz 2-3 évet. És csak dolgozol dolgozol dolgozol. Mi értelme ennek? én ha nem leszek sikeres öngyilkos leszek nem akarok szopni életem végéig. 18 éves vagyok jelenleg. 25 éves koromig akarok sikeres lenni ha ez nem megy akkor történik az hogy megölöm magam.
2017. nov. 3. 22:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%
15-ös nem hinnéd hogy valaki bírja 1-2 hétnél tovább? Én 5 hónapot dolgoztam így életemben. Alváson és 2-3 óra szabadidőn keresztül semmit nem csináltam. És az a maradék is vásárlás, fürdés, rendrakás és egy kevés netezés volt. Az ember először szenved rohadtul, aztán megszokja, fizikailag és lelkileg is, minden nyomorúságot meg lehet szokni. Lehet, hogy az 5 nap napi 8 óra is nyomorúság.
2017. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
keresztül helyett kívül*
2017. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!