Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiségzavar?

Személyiségzavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem is tudom hol kezdjem, mi a tökömet csináljak ? XD

Na szóval, az a baj, hogy egyik napról a másikra depis leszek, elégedetlen magammal, roszkedv, stb.

Aztán rá 20p re vagy másnapra semmi bajom magammal, sőt.. Jó kedvem is van, meg tök jól vagyok..

Aztán van egy csaj, róla nem kell sokat tudni, annyi hogy nemtudom eldönteni, hogy kell e, vagy nem... És magamat is folyton összezavarom, dühkitörések, stb.. A kérdés: Mit tegyek hogy céltudatosabb legyek? Magabizotsabb? És hogy ezt az egyik napról a másikra hangulat ingadozást rá hagyjam? Meg lehet hogy személyiségzavaros vagyok? (Nem, nem akarok psychologust, vagy akármilyen gyógyszert.) 16/f



2017. nov. 5. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Személyiségzavart csak pszichiáter tudna megállapítani, de azt is csak 18 éves kor után. Most még fejlődik a személyiséged, nem szilárdult meg: valószínűleg ezért is ingadozik a hangulatod. Ez szerintem később rendeződni fog, ne aggódj!

Úgy lehetsz céltudatosabb amúgy, ha kitűzöl magad elé kisebb célokat akár minden egyes napra.


22/N

2017. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnapra ezt megis csinálom :) (A célkitűzést)
2017. nov. 5. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!