Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki szociális...

Van itt olyan, aki szociális fóbiás és depressziós?

Figyelt kérdés
Valaki?

2017. nov. 8. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv! Én nagy valószínűséggel szenvedek ezekben, bár soha nem voltam orvosnál. Egyre kevésbé van kedvem emberek közé menni és mégkevésbé beszélni velük (már nincs is miről) egyre jobban érzem, hogy az ingerszegény környezet a szellemi képességeimet is egyre jobban lehúzza.
2017. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, sok év kezelés után már sokkal jobban vagyok, de a gyógyszert még nem hagyhatom el.
2017. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja

17/F

2017. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem szorongásos depresszióm van, de kb a szociális fóbia tünetei jelentkeznek nálam.
2017. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Pár ève gyógyszert szedek.
2017. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden második ember. A többiek nem a gép előtt ülnek. :-))
2017. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnos én is .
2017. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is mind a 2. Az utcán és a munkahelyen szinte mindig zavarban vagyok csak attól, ha látnak engem, főleg, ha elmegyek valaki mellett vagy elmegy mellettem valaki. Rettegek attól, hogy bénán mozgok vagy remegni fogok, ezért szoktam bénán mozogni vagy remegni, ha nem tudom visszatartani. De nekem akkor vált ez ennyire súlyossá, amikor egy évig nem dolgoztam, utána újra lett munkahelyem, és bekerültem idegen emberek közé, utána elmúlt, és akkor jött vissza, amikor a pszichológusom azzal jött egy személyiségteszt alapján, hogy lehet, hogy autista vagyok, ezért elkezdtem állandóan attól rettegni, hogy autistának látszok, ezért kezdtem el bénán mozogni, és ez egy ördögi kör, de szerencsére kiderült, hogy súlyos depresszió és szociális fóbia mellett asperger szindrómám van, mint sok sztárnak és régi hírességnek is van, ezért ezt nem szégyellem annyira, a depressziót és a szociális fóbiát pedig egyáltalán nem, csak akkor, amikor látszik, mert rajtam látszani is szokott.
2019. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!