Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hozzá lehet szokni ahhoz,...

Hozzá lehet szokni ahhoz, hogy a parommal akivel eddig minden szabadidőnket együtt töltöttük most kevesebbet tudunk találkozni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig egyszerre dolgoztunk és tok jó volt, mert utána mindig együtt lehettünk, de ez most változott sokszor felvaltva dolgozunk és elég sokat. Nagyon szomorú vagyok. Mindig az jár a fejemben, hogy milyen volt tavaly ilyenkor sőt pár hónapja is és nagyon fáj, nagyon hiányzik. Ezt leszámítva minden rendben a kapcsolatunkban tehát azzal nincs gond de én eléggé kivagyok. Tudom nem teljesen normális ez, hiszen nagyok sok pár rá van kenyszerulve arra, hogy így éljen és eddig nekünk nagyon is jó dolgunk volt de azért ez most elég nehéz nekem, hogy eddig minden nap most meg egy héten látom egy órára... Beszélni azért tudunk többet. Mindketten a közös jövőnkert csináljuk ezt, mert szeretnénk osszekoltozni. Utána jobb lenne
2017. nov. 12. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez is olyan, mint a távkapcsolat: ha van egy cél, ami lebeg a szemetek előtt, dátummal, mindennel, és látjátok, hogy haladtok afelé, akkor ki lehet bírni. Ha nincs cél, nincs remény a megoldásra, akkor én nem bírnám így csinálni.


Azt írtad, össze szeretnétek költözni. Igyekezzetek kitűzni erre egy dátumot, tegyetek félre, amennyit csak tudtok. Ha kitartotok és sikerül, akkor meg fog térülni az áldozat.

2017. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ez történt velem is munkahely váltás miatt.

Egyeztetünk és igyexünk tartalmasan eltölteni, amikor együtt vagyunk.

2017. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!