Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak mit tegyek...

Mit csináljak mit tegyek depresszió ellen?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 5 éve nem "élek" vagyis 6 éve vagyok depressziós.Úgy indult hogy leérettségiztem 2012-ben, és utána itthon eltöltöttem egy évet, (dolgoztam gyárba) edzeni jártam. Majd 2013-tól nem mehettem el nappali képzésre tanuln szakmát, mert akkor csökkentették le a korhatárt, ami 15 évig fennt állt előtte. , És nem találtam, meg önmagamat. hegesztő akartam lenni, de tanfolyamra nem volt pénz mai napig, ingyen meg nem oktatnak.

Szüleimnek nincs pénze, na mindegy tehát igy indult nekem, hogy nem találtam munkát, nem mehettem iskolába és szép lassan kialaklut az itthonlét a depresszió.

4 éve már itthon vagyok, nem találom önmagamat, és nem tudom mi tévő legyek. Pénzem nincs, sehova sem vezsnek fel dolgozni, azzal a cimszoval hogy nincs papírom.


2017. nov. 13. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

ha gyárban dolgoztál egy évet, akkor ott megint tudnál nem?

és mellette vannak fizetős tanfolyamok, amiket szerintem meg lehet fizetni, HA van melód és otthon laksz ( de nem nappalis, hanem hogy pl heti egy napot mész tanulni)...

a szüleid mit szólnak hozzá hogy 4 éve csak otthon ülsz??

szóval mindenkép első a munka...előbb utóbb ugyis lesz...

utána járjál el szórakozni, barátokkal stb...

2017. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!