Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha én már semmit nem akarok...

Ha én már semmit nem akarok csinálni és élni sincs kedvem akkor ez sulyos depresszio? És mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
pszihologus pszihiaternel mar voltam es sajnos ezek meg nalam is hulyebbek szoval ezekbol nem kerek, mas megoldas letezik meg vagy ennyi volt itt a vege?? 25f

2017. szept. 14. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Mi váltotta ki nálad a depressziót? Ha egyetlen okot kellene megjelölni, mi lenne a?
2017. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
másik pszichiáter és pszichológus is létezik, mint akiknél voltál, próbáld meg.
2017. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Depressziónak hangzik, de nem súlyos. Ha súlyos lenne, akkor már a kérdést sem lett volna erőd kiírni. Azt kell megtalálni, hogy mi hozta ezt ki. Szerelmi csalódás? Munkahely, család, mozgáshiány, önbizalomhiány, gyász, egyéb veszteség, az ősz? Ha kinyomoztad az okot, akkor akkor azzal kell kezdeni valamit.
2017. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy hobbit. Horgássz vagy csajozz, vagy bármi, ami eltereli a figyelmedet. 22f
2017. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt, akinél most vagy, nem jó neked, keress másikat.

Másrészt, meg kell nyílnod, hogy segíthessen.

2017. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hol laksz kérdező? Én Nógrád megyében tudok mondani két jó pszichiátert. Az egyik Fehér Sándor, másik Kadosa Ildikó. A Kadosa a legjobb Nógrád megyében. Én is jártam már olyan pszichológusnál, aki azt mondta nekem, hogy szerinte csak kicsit vagyok depressziós. Többször nem is mentem hozzá. Egyszer meg voltam egy lélekgyógyásznál, aki össze hordott minden spirituális hülyeséget, szóval hozzá se mentem többször.
2017. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!